spinder-dairy-housing-concepts

Spinder Dairy Housing Concepts

Komfort dla krów, zadowalające rezultaty

Firma Spinder jest niezawodnym dostawcą rozwiązań w zakresie wyposażenia budynków inwentarskich od 1973 roku. Nasza firma ma siedzibę we Fryzji, prowincji o długiej i znaczącej pozycji w branży mleczarskiej. Dzięki naszej wiedzy na temat hodowli bydła mlecznego możemy udzielać naszym klientom dobrych rad i dostarczać produkty, które będą funkcjonować przez dziesięciolecia bez żadnych problemów. Nasze koncepcje wyposażenia budynków inwentarskich są stosowane przez hodowców bydła mlecznego w całej Europie, stawiających na trwałą jakość i inteligentne rozwiązania w codziennej opiece nad krowami.

Spinder Dairy housing concepts

Pięć obietnic firmy Spinder


Spinder od 1973 r.

Firma Tjip Spinder rozpoczęła produkcję i sprzedaż przegród i drabin paszowych w 1973 roku pod nazwą Spinder Stalinrichting. Warsztat metalowy szybko przekształcił się w mały zakład produkcyjny, aby w końcu stać się firmą Spinder, jaką znamy dzisiaj: wiodącym, nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym oferującym przełomowe rozwiązania dla współczesnych gospodarstw mlecznych.

"Inwestycja w komfortowe, bezpieczne i czyste otoczenie krów zawsze się opłaca. Dotyczy to zarówno dobrostanu zwierząt, jak i produkcji."

Broszura: Spinder – korzyści z zapewniania komfortu