Kontrola ruchu krów dzięki bramie unoszonej Autolift firmy Spinder jest prosta!
Ruch krów

Automatyczna brama unoszona: Autolift

Kontrola ruchu krów jest jednym z codziennych zadań w hodowli bydła mlecznego. W celu skierowania krów we właściwą stronę hodowca podchodzi do bram i zmienia ich pozycję. To zajmuje dużo czasu i wymaga wysiłku fizycznego.

Dzięki systemowi Spinder Autolift już nie trzeba się tym martwić!

Autolift składa się z kilku bram podnoszonych z napędem elektrycznym, które są standardowo obsługiwane za pomocą przycisku na każdej bramie. Dodatkowo dostępny jest pilot zdalnego sterowania, który umożliwia łatwe zdalne sterowanie maksymalnie 4 bramami.

Autolift met App bediend

Bramy w systemie Autolift to solidne bramy unoszone, które poruszają się w górę i w dół. Bramy tego typu są mniej narażone na zablokowanie przez krowy. Gdy brama otwiera się, zwierzęta znajdujące się w pobliżu przechodzą do tyłu. Gdy brama zamyka się, zwierzęta znajdujące się pod nią wyczuwają to i odsuwają się.

W pozycji otwartej rolnik przejeżdża ciągnikiem pod bramą. Za pomocą pilota zdalnego sterowania może otwierać i zamykać bramę bez opuszczania kabiny ciągnika.

System Autolift zapewnia łatwą obsługę oraz oszczędność czasu i pracy. Praca fizyczna polegająca na zmianie pozycji bram zostaje zastąpiona naciśnięciem przycisku, dzięki czemu można łatwo kontrolować ruch krów.

  • Automatyczna brama unoszona: Autolift
  • Automatyczna brama unoszona: Autolift
  • Automatyczna brama unoszona: Autolift
  • Automatyczna brama unoszona: Autolift

Dane techniczne systemu Autolift

Spinder Autolift jest dostępny jako pojedyncza brama lub system z kilkoma bramami unoszonymi. W systemie z kilkoma bramami unoszonymi bramy mogą być obsługiwane pojedynczo lub w grupach.

Różne wymiary

  • dla szerokości od 270 do 330 cm
  • dla szerokości od 330 do 440 cm
  • dla szerokości od 440 do 550 cm
Dane techniczne systemu Autolift

Karta informacyjna

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje dotyczące bramy unoszonej Autolift.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Chcesz otrzymać informacje o bramie unoszonej Autolift? Chętnie zapoznamy Cię z naszą ofertą. Podaj swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.

Prośba o więcej informacji o bramie unoszonej Autolift

Twój dealer Spinder

Spinder współpracuje wyłącznie z dealerami, którzy podzielają podstawowe wartości: jakość, niezawodność i profesjonalizm. Nasi przedstawiciele są dostępni w każdym regionie.

Znajdź swojego dealera Spinder tutaj

Bramy grodząceBrama unoszona HD Lift